Výrobky

Zapomeňte na nájem, přestěhujte se do vlastního

Chtěli byste jednou žít v bytě, který vám bude říkat pane, ale nevíte, jak to udělat, protože musíte měsíc co měsíc platit nájem, který vám spolkne veškeré volné peníze, takže už nemáte šanci nic ušetřit? Přesně s takovým problémem se potýká celá řada lidí. A nejhorší je, že z těch velkých peněz, které do nájmu vložíte, nikdy nic mít nebudete. A nejenže nic neušetříte, ale dost možná vám nezbude ani tolik, abyste mohli získat hypotéku, pro kterou je nezbytná i povinná finanční spoluúčast.

barevne domky

Taková situace má jen jedno řešení – levné bydlení, které dokážete pokrýt i z malých úspor, anebo s pomocí malého krátkodobého úvěru. Kde ho vzít? Zaměřte se na mobilní domy http://www.top-mobilnidomy.cz/!

Novinka ze západu, která se u nás rychle zabydlela

I když jste o mobilheimech doposud dost možná ještě neslyšeli, nejedná se o žádnou horkou novinku. Zatímco u nás jsou tyto stavby k vidění několik posledních let, na západ a na sever od nás jsou zcela běžné. A jsou skvělou alternativou pro všechny lidi, kteří touží po klasickém plnohodnotném bydlení, ale nemohou si dovolit vydat několik miliónů korun.

Navíc se dají skvěle využít i k rekreačnímu bydlení, a pokud by vám stačila jen sezónní nezateplená stavba, mohou být ještě levnější!

barevny domek

Malá plocha, komfortní bydlení

Jediná případná komplikace, která by mohla někoho zaskočit, a se kterou je potřeba počítat, je malá plocha takového bydlení. Lze ji dobře srovnat s menším bytem v paneláku. Takže pokud toužíte po velkém rodinném domě, zřejmě vás taková nabídka neuspokojí. Ovšem všichni, kdo již v menším bytě žijí a jsou v něm spokojeni, jen touží po vlastním bydlení a kousku zahrady okolo, budou jistě rádi, že se jim takové řešení nabízí.

Stačí navštívit jedno z center typových staveb a vybrat si takovou, jaká se vám bude nejvíce líbit – může to být některý z vystavených objektů, anebo si můžete nechat zhotovit nemovitost na přání.