Finance

Máte možnost dluhy splatit, jenže kde vzít peníze?

Podnikání může vytvořit dlužníky, hlavně z těch, kteří si mysleli, že jejich podnikatelský plán je ten nejlepší. Ale nedodrželi pravidlo, že se podnikatelský plán má vytvořit až na tři roky a také si nenechali dostatečnou finanční rezervu. Jak řešit tuto situaci, aby finanční prostředky byly rychle na firemním účtu, a vy jste se mohli díky splacení dluhů vyhnout exekuci a s ní spojenému zabavení všeho i firemního majetku? To by znamenalo konec podnikání a vy jste toho tolik do něho vložili. Nejen peníze, ale i svůj veškerý čas a sílu. Ale všechna zadlužení mají jeden společný faktor, musíte se z toho dostat a začít znovu.

Finanční investice

Musíte splatit dluhy, zabránit exekuci a nechat si peníze z půjčky i na nový rozjezd firmy. Ten už bude opatrnější. Takže jste požádali banku o půjčku. Ale banka vám nevyhověla, právě kvůli zadlužení. Co budete nyní dělat? Můžete požádat o finanční půjčku nebankovní společnost, a to o hypotéku bez registru, kde u této společnosti nebude nikoho zajímat, na co konkrétně chcete půjčené finanční prostředky chtít využít, zda je potřebujete na vyplacení se z dluhů nebo na koupi nového vozidla. Půjčka je rychlá, bez zbytečného papírování, složitých otázek a navíc máte možnost, že můžete půjčku splácet až čtyřicet let, to je určitě velmi dlouhá doba.

Graf investic

Ale musíte pamatovat na to, že jak nebankovní i bankovní společnosti, u obou je to totiž stejné, se jistí, že budete splácet a to tím, že jim musíte dát do ručení svou nějakou nemovitost, například byt, nebo pozemek. Pro tyto finanční domy je to záruka, že budete svou půjčku řádně splácet. Odhad nemovitosti dané do zástavy samozřejmě neplatíte a svou nemovitostí může ručit i třetí osoba. Co se týče legislativy, tak veškerá činnost jak nebankovní tak i bankovní společnosti je pod kontrolou státu a tu provádí Česká národní banka.