Podnikání

Ubytování jak na zámku i s mazlíčkem


Hledáte na léto krásné a luxusní ubytování, kde se budete cítit jako v bavlnce. Nějaké pěkné místo, kde bude o vás postaráno. Chcete krásné prostředí a milí personál. Jedinou vaší podmínkou je, aby váš čtyřnohý mazlíček mohl s vámi. Nechcete ho nechávat doma u známých nebo mu hledat psí hotel, kde nevíte s jistotou, že o něj bude dobře postaráno. Už nehledejte dáme vám tip na skvělé ubytování. Dopřejte si odpočinek a relax na jižní Moravě v Lednici. Doporučujeme vám čtyřhvězdičkový hotel Lednice, který je vybudován v zámeckém stylu. Bude zde s vámi zacházeno jako s šlechtou a váš mazlíček je tu taky vítán.

pes

Krásné ubytování ve třech typech pokojů. Deluxe, Standard a Rodinné pokoje. Pokoje jsou vybaveny speciálními ergonomickými matracemi, které se přizpůsobí vašemu spánku. Ten bude klidný a nerušený. Peřiny mají speciální antialergickou úpravu, takže i alergici se u nás budou cítit skvěle. Po celém areálu je možnost se připojit na Wifi. Z pokojů je krásný výhled na slepé rameno řeky Dyje. pokoje se liší velikostí. Rodinné pokoje jsou prostorné mají soukromou ložnici a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Jiné jsou menší a komornější jako jsou například pokoje Standard. Hotel disponuje sto pěti lůžky a padesáti pokoji. Součástí hotelu je zahradní restaurace, které je aktivní hlavně v letních dnech, kde je možné ochutnat speciality z grilu. Dále je možnost v zimním období se najíst v pizzerii Ristorante a pochutnat si na kvalitním místním víně ve vinném sklípku.

víno

Stejně tak najdete řadu dalších vinných sklepů s příjemným jednáním obyvatel. Hotel má krásný venkovní bazén, kde v letních dnech můžete využít venkovní bar se studeným osvěžením a něčím malým na chuť. Dále je možnost odpočinku v privátním wellness centru. Kde najdete vířivou vanu, finskou saunu pro šest osob a infrasaunu. Můžete si objednat masáže od našich profesionálu. Odpočiňte si a načerpejte nové síly.