Výrobky

Podzimní výzdoba

Pokud jste ještě nezačali s letošní výzdobou, máte nejvyšší čas, na stromech se barví listí a krajina pomalu upadá do podzimního spánku. Draci vlají ve větru a šumot listí je všude kolem nás. Teď je ten pravý čas, zkrášlit si Váš domov patřičnou výzdobou podzimu.
Oblečte si podzimní bundu, teplé boty, vezměte si tašku a můžete vyrazit do lesa. Nejen že v tomhle ročním období můžete nasbírat spoustu hub, na dobrou praženici, ale také je to pravé počasí si nasbírat přírodní materiál pro výrobu podzimní dekorace k Vám domů. V lese je nespočet věcí, tak proč toho nevyužít. Kaštany, bukvice, mech, či listí a kůra stromů, všechno se může hodit, není v lese nic, co by se nedalo využít na vaší podzimní dekoraci.

podzimní věnec
Poté, co budeme mít připravený dostatek materiálu, začneme se samotnou výrobou. Jako pomocníka při výrobě si nachystáme tavnou pistoli, která nám celou práci ulehčí. Tak teď už k samotné výrobě dekorace.
Vezmeme kůru, kterou obrátíme tak, aby byla prohnutou částí dolů. Kůra nám vytvoří jakousi loďku, kterou budeme plnit poklady z lesa. Kůru zevnitř očistíme tak, aby nám při lepení dobře držel materiál. Tavnou pistolí postupně přilepujeme kaštany, šišky a listí, co jsme v lese našli. Zapojte svojí fantazii a nechte pracovat svoje šikovné ručičky. Prokládejte slupku od kaštanů, šiškami, či nasbíranými jeřabiny, které mají nádhernou oranžovou barvu podzimu. Nezapomeňte na mech, který k podzimu také patří.
košík s dýněmi
V průběhu lepení můžete uprostřed takzvané loďky nechat kousek místa, kde se může vložit svíčka, tím vznikne výzdoba ve formě svícnu. Pokud však nechcete svícen, udělejte výzdobu rozmanitou a plnou všeho co samotný podzim může nabídnout. Nechte zaschnout lepidlo, nebo pokud doma máte, můžete ještě celý výrobek přestříkat bezbarvým lakem ve spreji. Hned po zaschnutí můžeme využít na zkrášlení parapetu u okna, kde se bude nádherně vyjímat.

Teď už zbývá čas pouze na to, uvařit si vřelí čaj usadit se do křesla a nechat se unášet podzimní atmosférou.