Výrobky

Čím ochránit Váš smartphone před poškozením

Snad každému se už někdy stalo, že mu mobil spadl na zem. Ovšem už jen obyčejné používání vede k poškrábání, a přestože mobil zůstane plně funkční, nebude po čase působit zrovna esteticky. Naštěstí je na trhu hned několik výrobků, kterými svůj smartphone můžete uchránit.
mobily s krytem

Gelová pouzdra

Minimálně tato základní pouzdra by na Vašem smartphonu neměla chybět. Jsou lehká, praktická a mobil se díky nim dá lépe držet. Na trhu je navíc dostupný široký výběr obrázků a motivů. Na druhou stranu se jedná jen o základní ochranu.

Peněženková (flipová) pouzdra

Další z lehkých obalů, který objem mobilu příliš nezvětší. Materiál má často za úkol napodobovat vzhled kůže, proto označení peněženková. Oproti ostatním pouzdrům mají i odklápěcí část, která chrání sklo před poškrábáním, když máte mobil uložený například v kapse nebo peněžence. Tato pouzdra často bývají vybavena přeskou s magnetem, která lépe obal zavřený, sloty na uložení karet jako v peněžence a zadní část bývá možné použít jako stojánek pro lepší sledování videí na obrazovce.

Hybridní pouzdra

Obvykle ze dvou částí, silikonové a plastové. O něco masivnější než předchozí, na druhou stranu však zvládnou uchránit mobil i před pádem na zem. Protože okraj obvykle přesahuje přes hranu displeje, je částečně chráněn i ten. Výrobci se často také snaží o ergonomický tvar, který jen tak z ruky nevyklouzne. I tento obal je většinou vybaven stojánkem.
Smartphone v ruce

Vysoce odolné kryty

Tyto obaly jsou na českém trhu poměrně hůře dostupné, asi nejznámější značkou je love mei. Bývají vyráběné z hliníku, silikonu a tvrzeného skla, které chrání displej. Přestože trpí na praktičnosti (pouzdra jsou velká a těžká) mobil je v něm řádně opancéřovaný a jen tak něco jej nepoškodí. Přežije i pád z výšky, či třísknutí cholerikem. Vhodný převážně pro lidi v náročných pracovních prostředích, při extrémních sportech apod.