Finance

Moje hypotéka

Kolikrát jsem si říkala, že už bych chtěla konečně bydlet sama. Celý život žiji s rodiči, což je samozřejmě normální, ale mně už je dvacet devět let, takže je normální, že já se už budu chtít samozřejmě osamostatnit. Jenomže si stále nemohu najít přítele, se kterým bych bydlela. A jak všichni víme, tak bydlet sama někde v nájmu je opravdu velice složité. Ale když to tak vezmu na druhou stranu, tak já jsem vůbec nechtěla platit žádný nájem. Přijde mi opravdu velice zbytečné, platit někomu zbytečně nájem třeba několik let. Vzpomínám si na svou babičku, která dvacet šest let platila nájem.

Na hypotéku se těším.

Vemte si, že už by dávno měla ten byt zaplacený celý, kdyby měla hypotéku anebo nějakou jinou nebankovní hypotéku. Věděli jste vůbec, že existuje taky nebankovní hypotéka? Pokud ne, tak se podívejte na webové stránky ebankovnihypoteky.net kde najdete různé nebankovní hypotéky, které by se vám třeba mohly hodit. Myslím si, že mnoho lidí bude nadšených, když zjistí, že už i nebankovní hypotéky jsou lehce dostupné pro všechny občany, kteří normálně pracují a mají pravidelný příjem. Je totiž logické, že kdo nemá pravidelný příjem, taky hypotéku samozřejmě vůbec nedostane.

Hypotéka nemusí být špatná.

A nebankovní hypotéku ani nedostane ten, kdo je třeba v insolvenci nebo velice silně zadlužený. A je taky skvělé, že to takhle je, protože jinak by si hypotéku bral opravdu každý, potom by ani neměl, jak splácet. A vy byste dali přednost nějaké výhodné hypotéce nebo byste raději platili nájem? Je totiž opravdu mnoho lidí, kteří by raději opravdu dobrovolně platili nájem. Protože prý jsou stejně velmi často v práci nebo na cestách, tak prý ani nejsou doma a nemají si jak domov a velký dům užít. No, budiž. Každý to má nastavené jinak. To já bych se bez vlastního bydlení opravdu neobešla. Jsem ráda, že v budoucnu si hypotéku jistě vezmu. Protože se už těším, že budu mít svoje bydlení.