Výrobky

Funkční oblečení je základ

Ten, kdo aktivně sportuje dobře ví, jak je důležité kvalitní oblečení a to jak v létě, tak hlavně v zimě.

Možná si říkáte, že jsi jdete jen na jedno odpoledne zalyžovat, jenže obléknout si běžné bavlněné tričko se může stát velkou chybou. Při sjezdu se zapotíte a pak sednete na sedačkovou lanovku a ejhle. Propocené tričko zase studit a prochladnutí je tu hned. A od toho bolesti v zádech nebo ještě hůře zánět ledvin. A přitom je tu velmi jednoduché řešení. Jaké? No přece funkční trička a spodní prádlo.

běh

Funkční trička jsou zhotovována z materiálů, které sají pot, ale zároveň ho propouští a ven a nedrží ho v prostoru mezi tričkem a vašimi zády. Tím máte stále záda v suchu a nemůže dojít k prochladnutí. Stejný problém jako v zimě, ale může nastat i v létě. V parném létě se lehce zpotíte a pak stačí slabý vítr, který na vrcholu kopce může foukat a opět je na problém zaděláno. Záda vám prochladnou.

Mnoha sportovci je ověřené, že funkční trička vyrobené z merina splňují veškeré požadavky, které na oblečení máte. A proto není důvod, abyste nám nevěřili když vám budeme doporučovat Merino triko Devold. Merino je osvědčený materiál. Firma Devold nenabízí jen trička, ale můžete se od nich obléknout doslova od hlavy až k patě. Spodní prádlo, trička, svetry, mikiny i bundy a na tu hlavu čepice.

lyžování

Sport v jakékoliv podobě je jednoznačně prospěšný pro naše zdraví. Nikdy ale nezapomeňte, že nesprávným oblečením si můžete tuto prospěšnost trochu pokazit. Prochladnutí při sportu je ve špatném oblečení otázkou chvilky a proto si kupte třeba jen jedno funkční tričko a až pochopíte jeho výhody, nebudete už sportovat v běžných bavlněných tričkách.

Nevíte co darovat svému partnerovi jako dárek? Dejte mu merino tričko a úspěch je zaručený. Může si ho vzít i na běžnou procházku a jistě ocení jeho pohodlí a komfort.