Výrobky

Pěkný dvojkočárek

Čekáte dvojčata? Pokud ano, tak se podívejte na webové stránky maxim-kocarky.cz, kde najdete kočárek pro dvojčata. A abych se vám přiznala, tak, než mi moje sestra mi volala, že čeká dvojčata, tak jsem byla v sedmém nebi. Říkala jsem si totiž, že když moje sestra nebude mít dvojčata, tak už nikdo. A nevím proč, ale nějak mi to přišlo, že moje sestra bude mít dvojčata. Že by třeba nějaký osud? Navíc to taky všemu odpovídalo. Protože můj strejda je z dvojčat a taky sestry přítel je taky dvojčat. Takže si myslím, že sestra byla asi jediná, komu byl daný osud, aby měla dvojčata. Takže jsem si řekla, že je to vlastně prima.

Roztomilost nade vše.

A já měla své dvě děti, sestra chtěla prý jenom jednou rodit. Takže vlastně bude mít dvě děti a jeden porod. To je docela dobré, ne? Myslím si, že to docela skvělé a takové výhodné i pro tu ženu. Sestra je ráda, že má dvojčata, proto si taky řekla, že si musí pořídit pěkný kočárek pro dvojčata. A dvojčata měla být holčičky, takže moje sestra chtěla kočárek pro dvojčata v červené barvě. A musím uznat, že moje sestra má opravdu krásný vkus, protože červená barva je moje oblíbená. Červenou barvu má ráda i moje dcera, takže jsem ráda, že i sestra má kočárek v červené barvě.

Dvojčata jsou krásná.

I když tohle je vlastně takový malý zázrak, protože kdysi mi sestra říkala, že by chtěla mít dvojčátka. A stalo. A možná je to osud nebo zázrak, ale jsem ráda, že se to mojí sestře vyplnilo, když si to moc přála. A mnoho maminek touží mít dvojčátkách, takže když se jim to podaří tak taky shání nějaký pěkný kočárek pro dvojčata. Já sama jsem si říkala, že kdybych já měla dvojčátka, tak bych taky byla velmi ráda. Musela bych si taky sehnat kočárek pro dvojčata, abych mohla své děti vozit společně. Znám i ženy, které mají pro svá dvojčátka i atypické kočárky. To je potom taky velmi zajímavý pohled. Ale každý má svůj vkus.