Móda

Když to nejde

Jakkoliv si občas o některých z našinců říkáme, že by se neměli množit, respektive že by měli vymřít, faktem zůstává, že je sex v lidském životě důležitý, ať už jde o kohokoliv. A jestli někdo tvrdí, že je mu tento proti srsti, troufám si tvrdit, že bohapustě lže.
Je to prostě příjemná věc, nejednou dokonce to jediné, co člověku zbývá pro potěšení ve chvíli, kdy nemá peníze nebo se ocitne v místech, kde se nic zajímavého dělat nedá.

nahá žena

A ať se do toho pouštíme s jakýmikoliv úmysly, je jisté, že člověka nepotěší, když se to nakonec nepodaří. Když ten sex nestojí za moc, nestojí za nic nebo k němu dokonce vůbec nedojde, protože je zkrátka, jak se říká, přitažlivost zemská větší než přitažlivost ženská. A obzvláště zle je člověku ve chvíli, kdy to nejde opakovaně nebo možná dokonce setrvale.
Protože je toto selhání muži (a nezřídka nejen muži) vnímáno daleko hůře, než když tito dejme tomu nejsou manuálně zruční, neoplývají zrovna lukrativní profesí, nedokážou vydělat moc peněz a podobně.

A proto se muži, kteří nepodávají takové výkony, jaké by podávat chtěli, nejednou zaobírají lecčím, co by jim mohlo navrátit mužnou sílu. Někteří sázejí na babské rady a jiné nesmyslné ‚zaručené metody a prostředky‘, a jiní vsadí logicky na afrodiziaka, jež nabízejí prokázaný efekt.
Třeba na Apcalis Oral Jelly, což je náhražka Cialisu, obsahující tutéž účinnou látku, tedy tadalafil. Tento zabírá už deset minut po užití a lze ho požít klidně i dvacet minut stejně jako dvanáct hodin před započetím sexuálních hrátek. Načež tento účinkuje až půldruhého dne.

erotika

Což je dobrá zpráva. U níž ale logicky nelze skončit. Protože jakkoliv se jedná o užitečný preparát, je třeba zmínit i to, že není vhodný pro každého. Dopřávat si ho nesmí lidé trpící vážným srdečním onemocněním nebo jsoucí nedlouho po infarktu či mrtvici, a také ti, kdo mají nízký nebo neléčený vysoký krevní tlak nebo jsou alergičtí na některou složku přípravku, respektive trpí některými dalšími neduhy či berou některé typy léčiv.
Takže řešení problémů s potencí tu je. Ovšem vždy je třeba užívat tyto přípravky s rozumem. Abyste se třeba nakonec doslova neumilovali k smrti.