Výrobky

Kartonové krabice

Kartonové krabice jsou skvělí obalový materiál, protože jsou poměrně levné, a navíc unesou spoustu zboží. Pětivrstvá verze je pevná a vydrží.

Kartonové krabice

Dobré vlastnosti

Každý z nás ví, jak vypadá kartonová krabice a používal ji. Ovšem pravděpodobně jste si neuvědomily, jak je ve světě rozšířená a kde všude se používá. Když třeba přijdete do skladu nějaké výrobní firmy, tak uvidíte spoustu zboží právě v kartonových krabicích. Když se dají na palety, tak můžete se spoustou zboží velice snadno manipulovat pomocí vysokozdvižného vozíku. Následně palety stačí naložit do kamionu a převést do potřebné lokace.

zabalené zboží

Je to jeden z nejefektivnějších způsobů, který zároveň nestojí velké finance. I přes svou pevnost je krabice velmi lehká a unese spousty kil. Na vnější stranu můžete zároveň umístit logo společnosti, což slouží ke snadné propagaci, přičemž každý hned uvidí, z které společnosti zásilka pochází. Prodává se tolik variant, že můžete vybírat ze spousty rozměrů, tvarech a dalších prvků, takže si každá firma může zakoupit krabici přesně vhodnou k jejímu použití, kdy není problém ani ve vysokém počtu kusů objednávky.

Vrstvy

Kartonové krabice se mimochodem dělí i podle počtu vrstev, kdy při výběru záleží hlavně na Vašem využití a požadavcích na samotnou krabici. Rozhodně platí že čím více vrstev, tak tím větší pevnost a odolnost. Sice je o něco dražší, ale na druhou stranu do ní můžete umístit mnohem větší hmotnost, kterou vydrží bez zaváhání. Kartonová krabice z pětivrstvé lepenky https://www.2pack.cz/krabice-kartony/klopove-krabice-5vvl2/delka-300-500mm/kartonova-krabice-z-petivrstve-lepenky400x300x300 má proto velmi široké využití u firem i obyčejných lidí, protože přesouvat věci a uchovávat je v bezpečí je mnohdy potřeba. Krásným příkladem je rozhodně stěhování, kdy je zapotřebí spoustu věcí přemístit do nového bydlení.

kartonové krabice

Dalším příkladem je přeprava, aby zásilková služba mohla Vaše zboží snadno přepravit. Pokud se v tomto případě bojíte křehkosti věcí a riziku, že se rozbijí, tak není nic snadnějšího než krabici vyplnit třeba novinami. Poté ji stačí zalepit izolepu a může klidně cestovat přes půl světa. I přes masivní využití šetří planetu, protože se dá naprosto recyklovat.