Nezařazené

Jak si rychle přivydělat – trochu jiným způsobem.


Darování krve
Za darování vlastní krve nemáte žádnou fyzickou odměnu, ale vaši darovanou krev může dostat někdo potřebný a tím mu zachráníte jeho život. Celkově z darování 450 ml krve si moc dobře finanční rozpočet nevylepšíte, ale plyne z toho mnoho výhod. Některé kliniky vám nabídnou občerstvení přímo po odběru, od některých dostanete stravenky. V den darování máte od zaměstnavatele proplacené volno, a ještě navíc můžete uplatnit menší slevu na dani. Darovat krev můžete v případě ženy třikrát do roka a v případě mužů až čtyřikrát ročně, některé pojišťovny vám za dárcovství krve poskytují různé výhody a má pojišťovna mi posílá různé výživové doplňky a vitamíny.
dárcovství krve
Krevní plazma a krevní destičky
Na rozdíl od darování krve, které trvá v průměru 10 minut, v případě darování plazmy se může jednat hodinu až dvě a seberou vám 700 ml plazmy anebo v případě destiček vám odeberou 200 ml. Za toto dárcovství obdržíte okamžitou odměnu v hodnotě 400 korun. Každý zdravý člověk může darovat krevní plazmu každé 2 týdny, takže pro některé lidi, například studenty, to může být zajímavý druh přivýdělku.

Spermie
Podmínky pro úspěšnou vstupní podmínkou můžou být pro někoho až zarážející. Nejenom, že musíte být ve věku 18 až 35 let, ale také musíte mít perfektní fyzický stav a velmi kvalitní obsah spermií, tyto podmínky splní jen asi deset procent adeptů. Za úspěšný odběr vás čeká 500 až 1000 korun přímo na ruku, ale počet těchto odběrů je velmi omezen.
komínky z mincí
Vajíčka
Ženy za úspěšné darování vajíčka dostanou o hodně lepší obnos peněz, přesněji je to okolo 15 až 25 tisíc korun, pomůžete tak neplodným párům, kterým často tímto zachráníte vztah i manželství. Můžete si tímto přivydělat, pokud jste žena ve věku 18 až 33 let a úspěšně projdete řadou speciálních vyšetřeních. Zahraniční kliniky nabízejí často mnohem lepší odměnu, takže je lepší se poohlédnout po nějaké zahraniční klinice, obvykle vám proplácejí i cestu.