Nezařazené

Chci si založit vlastní webové stránky

Pokud nechcete vkládat vaše stránky do rukou experta a zaplatit za jejich vytvoření, pak existuje spousta stránek, kde je možné si svou stránku založit bezplatně. Například skrze blogger. A je to jednodušší, než se zdá. Stačí vlastnit funkční emailovou adresu, zaregistrovat se a určitý základ je na světě. Pro upoutání čtenářovi pozornosti je důležité si pohrát s grafikou. Pokud v tom nejste přeborníci, nevadí, blogy nabízejí určitě šablony, které je možné použít. Časem by ale skutečně bylo dobré si vytvořit vlastní vzhled stránek, který upoutá. A stačí k tomu například vlastní logo, které si můžete nechat navrhnout či sami vytvořit, a umístíte jej na samotný úvod stránek.
blog z písmenek

Pro lepší věrohodnost (hlavně v užití stránek pro prodej vlastních produktů) je dobré se představit – a nemusí to být žádné intimní informace, stačí například jméno, povolání, zájmy a místo, odkud pocházíte. Ještě účinnější je přiložená fotografie, ta ovšem není podmínkou.

Po založení stránek je nutné se s nimi naučit pracovat, ale všechno je to velmi jednoduché. Až se naučíte vkládat články a vytvářet galerie, pak můžete svůj blog propagovat. Velmi dobré je přidat si ho na profil Facebooku v sekci hlavních informací.
vytváření blogu

A o čem vlastně můžete psát? O všem! O tom, čemu se věnujete, o tom, jak se vám líbil včerejší film v televizi, o svém životě, o podnikání nebo zkrátka použijte blog jako místo, kde můžete prodat to, v čem jste dobří. Kreslíte? Propagujte svá díla. Vytváříte náušnice? Nabídněte je. Píšete knihu? Nalákejte. Ta možnost je opravdu široká. A kdo se v dnešní době neumí dobře propagovat, tak je o krok za ostatními.

Takže co k tomu teda potřebujete? Chuť, odvahu, emailovou adresu, nápad a ochotu tomu věnovat svůj čas, který se obratem vrátí. Pokud byste chtěli stránky kdykoliv zrušit, ta možnost tu samozřejmě je. Ale nebylo by fajn si občas přivydělat tím, že lidem ukážete, co umíte?