Móda

Zabavte se stylově

Snad každý zná možnosti zábavy, jako jsou laser game, lanová centra, kino, divadlo, zábavné parky a podobně. Nicméně v poslední době se do popředí dostává i takzvaná úniková hra https://www.enigmaescape.cz/. Pro ty, kteří o ní ještě neslyšeli, se jedná o týmovou hru. Ve většině případů jste zavřeni v jedné (nebo více) místností, od které nemáte klíč. Vašim úkolem je prostřednictvím nejrůznějších úkolů a hádanek dostat se z místnosti ven. Tyto hry jsou různě tematicky navržené.

team mladých lidí

Některé jsou na téma hororů. Ocitnete se v místnosti, kde po vás jde například nějaký vrah nebo jiná nestvůra ze světoznámého hororu. Tento druh ovšem není vhodný pro malé děti, nebo osoby, které nesnáší dobře situace, ve kterých se mohou leknout.

Mezi mladými lidmi jsou nejčastěji oblíbené ty hry, kdy se „probudí ráno po party“ a snaží se zjistit, co se dělo včera večer. Tento druh je často inspirovaný filmem „Hele vole, kde mám káru?“.
temná místnost s křeslem a svíčkou

Dalším často oblíbeným druhem jsou hry na motivy dětských pohádek. Ty jsou oblíbené především u rodin s dětmi. Mezi nejoblíbenější patří ty na motivy Harryho Pottera nebo nějaké pohádky z dílny The Walt Disney Company.

Ať už si zvolíte téma jakékoliv, jde o ideální způsob, jak procvičit své mozkové buňky. Jedná se ve většině případů o intelektuální formu zábavy, která je vhodná pro každého. Další výhodou je, že se této aktivity mohou zúčastnit celé týmy. Díky tomu tvoří i ideální variantu pro teambuilding, oslavy narozenin, či rozlučky se svobodou. Zkrátka je to zábava, která stmeluje kolektiv zábavnou formou.

Pokud se pro některou z těchto her rozhodnete, můžete si být jistí, že pokud vyberete správné téma, bude bavit každého. Zároveň nemusíte mít strach, že byste přišli k nějakému úrazu vy, nebo kdokoliv jiný z týmu. Všechny arény, ve kterých hry probíhají, jsou monitorovány pověřeným personálem. Tyto pověřené osoby jsou povinné dávat vám nápovědy k příběhu a starat se o vaši bezpečnost.