Podnikání

Ubytování Loket

Láká vás Loket, ale nevíte, kde byste se ubytovali? Pak věřte, že vám v našem dnešním článku doporučíme vhodná místa na přespání, která jsou za vhodné ceny. Věříme, že si v nich vyberete i vy. Pojďme se na některé z nich podívat.

pohled na město

Jestliže existuje ubytování loket, které je velmi oblíbené, pak je to v Apartments No. 59. Tento apartmán se nachází pouhých 90 metrů od nejznámějšího sloupu Nejsvětější trojice. Nabízí kromě příjemného ubytování také pohled do zahrady nebo wi-fi připojení zdarma. Cena za noc se pohybuje okolo 1 900,-.

Pokud raději sázíte na penziony, pak rozhodně doporučujeme penzion Quest, který se nachází hned vedle hradu a dokonce jen 10 minut cesty autem od města zvaného Karlovy Vary. Cena za noc se pohybuje okolo 800,-.

Vhodný je také penzion Vila Hana, který se nachází jen 5 minut pěšky od centra města a také od hradu Loket. Jestli je něco, co vám může nabídnout, pak je to kromě příjemného ubytování zahrada s terasou, na které je možné si něco dobrého ugrilovat. Cena za noc se pohybuje okolo 600,-.

Líbit by se některým mohl apartment Gardner, který se nachází 400 metrů od hradu Loket a ani ne 200 metrů od kostela svatého Václava. Cena za noc je okolo 1 100,-.
Fotograf města

Pro ty, kteří si rádi dopřávají luxus, doporučujeme Residenz Napoleon, který vám dokonce dokáže nabídnout i plně vybavenou kuchyň a luxusně zařízený pokoj. Cena za noc je ale vyšší. Pohybuje se okolo 3 300,-.

Rozhodně ale nezoufejte. Pokud byste se ve městě Loket chtěli ubytovat, pak pokud budete hledat, jistě narazíte na místa, kde se ubytujete za pár korun. Nejvhodnější jsou pro ubytování za pár korun penziony, které mají tři hvězdičky.

Věříme, že si pobyt v tomto krásném městě užijete naplno i vy. Užijte si zbytek prázdnin s vašimi ratolestmi ve městě, které opravdu stojí za to vidět.