Podnikání

Když kape kohoutek

Dokážete rozebrat vodovodní baterii do posledního šroubku a vyměnit poškozené těsnění? Dnešní baterie jsou složitější, než bývaly jednoduché kohoutky. Všichni máme doma většinou pákové baterie. Ty jsou u dřezů nebo u umyvadel. Ve sprchách bývají dnes již běžné sofistikovanější baterie, které jsou vybaveny i termostatickými ventily na kterých je možné si dopředu nastavit požadovanou teplotu vody, kterou má sprcha na vás pouštět. Myslím si, že není moc lidí, kteří se, s klidným svědomím, do těchto složitých baterií pustí, aby je opravili. Co ale dělat? Co, by. Zavolat profesionály.

Potřebné nářadí

Instalatéři jsou ti praví, na koho byste se při jakýchkoliv problémech s vodou v bytě měli obrátit. Jsou to ve svém oboru naprostí odborníci. Jsou znalí všech možných vodovodních systémů a co je hlavní, mají na všechno potřebné kvalitní nářadí. Instalatérská, rodinná firma A. K. servis, však neprovádí jen opravy kapajících vodovodních kohoutků. Jejich záběr je velice široký. Nainstalují vám pračku i sušičku. Odborně vám zapojí bojler. Nainstalují sprchový kout i WC. Jsou schopni nainstalovat rozvody vody i domovní odpady a v neposlední řadě vše z uvedeného opraví. K. servis má skvěle fungující systém havarijní služby. V případě problémů s vodou, není třeba s ničím otálet. Ihned je volejte a brzy budete mít po problému, brzy budete zase v suchu.

Bazénová instalace

Kromě vodárenského oboru se věnuje tato firma i plynařským pracím. Takže, jak vidíte, záběr jejich činností je obrovský. Všichni zaměstnanci A. K. servis jsou školeni v přístupu k zákazníkům. To se projeví na jejich vstřícnosti a také, proč to neříct, slušnosti ve vztahu k zákazníkům. Tento přístup ocení hlavně obyvatelky domů, kde se práce odehrávají. V případě instalatérských prací a rekonstrukcí je dobré, provést objednávku všech prací s dostatečným předstihem.