Podnikání

Jak si ulehčit práci s vytvářením rezervací?

Různé systémy na rezervaci lekcí se mohou ze začátku zdát dostačující, ale jak se vaše podnikání rozšiřuje, tak možná zjišťujete, že potřebujete daleko více funkcí. A také kvality a spolehlivosti od systému, který používáte.

Ač se to nemusí zdát, tak rezervační systém je pro každé sportovní centrum nesmírně důležitý. Je to totiž jedna z prvních věcí, kterou vaši potencionální klienti uvidí, když otevřou vaše webové stránky. Když se snadno vyznají v tom, kdy se která lekce koná a hned si budou moci bez problémů i zařídit členství na delší dobu, je velká šance, že u vás zůstanou. Systém, který by během jejich pokusu o vytvoření rezervace několikrát spadl, nebo by jim neumožnit zaplatit tak, jak oni si přejí, by je zajisté odradil a šli by si zacvičit raději jinam.

fitness

Proto se podívejte na stránky Rezervační systém Fitness-rezervace a prohlédněte si všechny výhody, které tato společnost nabízí. Můžete využít například rozdělení vašich klientů do skupin, podle cenové hladiny. Díky tomu můžete snadno poskytovat slevy studentům, důchodcům nebo komukoliv jinému. Svým klientům navíc můžete automaticky rozesílat SMS zprávy. Když se tak nějaká lekce musí zrušit kvůli nemoci nebo malému zájmu, všechny klienty o tom budete snadno a rychle informovat. V systému můžete dokonce nastavit minimální počet rezervací, když se tento počet nenaplní, systém umí lekci zrušit zcela automaticky. Pak může klientům sám vrátit kredit za tuto zrušenou lekci a o všem je informovat v SMS zprávě.

cvičení

Pokud máte větší centrum a více instruktorů, můžete vytvořit speciální přihlášení i pro ně. Vlastní speciální přístup můžete dostat instruktor, obsluha recepce, a dokonce i účetní. Každý pak přesně a přehledně vidí to, co ke své práci potřebuje. Díky tomu vám odpadne spoustu starostí a nedorozumění s vašimi zaměstnanci. Tím výhody samozřejmě nekončí, můžete si jich nastavit daleko více…