Výrobky

Firemní dárky s vlastním potiskem

Blíží se výročí firmy, Vánoce nebo jiná příležitost, při které je vhodné něčím obdarovat své zaměstnance nebo obchodní partnery? Hledáte originální, kvalitní a užitečný dárek, který nejenže udělá radost, ale ještě bude propagovat vaši společnost? Pak pro vás máme pestrou nabídku předmětů, na které můžete umístit své logo. Spojíte tak příjemné s užitečným. Z originálního dárku budou mít radost obdarovaní, z propagace, kterou vám firemní dárek zajistí, zase vy.

firemní dárek

Dávno jsou pryč doby, kdy se firemní dárky vybírali z propisek, papírových bloků a šňůrek na klíče. U nás můžete firemní dárky vybírat z daleko většího množství předmětů. Vaše logo jsme schopni vytisknout na hrneček, termosku nebo třeba reproduktor. Možnosti jsou opravdu neomezené a je jen na vás, jaký předmět si vyberete. Roli samozřejmě hrají i náklady, které můžete na tyto předměty uvolnit. Můžeme vám však zaručit, že u nás najdete předměty všech cenových kategorií. Nebojte se být originální, vaše zaměstnance určitě více potěší sada na grilování než propiska nebo klíčenka. Na reklamní předměty vám vytiskneme vaše logo nebo jinou, vámi zvolenou grafiku. Pokud váháte s výběrem nebo potřebujete poradit, rádi vám se vším pomůžeme.

reklamní předměty

Pořád váháte jaký firemní dárek vybrat? Máme pro vás pár rad. Nebojte se vybírat dárek, který bude mít něco společného se zaměřením vaší firmy. Máte kosmetický salon? Pak je skvělou volbou například kosmetická taštička. Provozujete IT společnost? Sáhněte po USB flash disku. Zamyslete se nad tím, co by vašim zaměstnancům udělalo radost, a co vaši firmu zároveň skvěle zpropaguje. Vyberte takový dárek, který bude vidět, ale zároveň bude dělat radost. Něco, co se vaši zaměstnanci nebudou stydět ukazovat a nebude jim to ležet doma ve skříni. Buďte originální, praktičtí a vaši zaměstnanci a obchodní partneři se budou na vaše dárky pokaždé těšit.