Podnikání

Více o menstruaci


Během menstruace část žen a dívek trpí menstruačními bolestmi, které bývají těžko řešitelné. Většina žen si na bolesti břicha nebo hlavy vezme lék na bolest a nebo čaj, což je ale jen krátkodobé řešení. Mnoho žen trpí bolestmi, které jim znemožní normální život na několik dní. Každá žena má jinou menstruaci, a její průměrná délka je zhruba 4 dny. Intenzita krvácení se mění, kdy na začátku a na konci je menstruace slabší a uprostřed cyklu jde o krvácení nejintenzivnější. Některé ženy dokonce mají tak silnou menstruaci, že mají opravdu vysokou spotřebu menstruačních pomůcek a je pro ně problém každý pohyb, který musí udělat.

bolest břicha

Menstruace je téma, které se jen tak nevyčerpá. Zahrnuje totiž i menstruační pomůcky, které musí ženy používat. Jejich cena není zase tak nízká, a musí myslet na to, aby je měly každý měsíc v zásobě nejen doma, ale i ve škole, v práci a v tašce, kterou nosí s sebou z domu. Periodický žurnál https://myfemini.cz/periodicky-zurnal/je blog výrobce menstruačních kalhotek, kde se dozvíte spoustu informací a zajímavostí právě o menstruaci i menstruačních pomůckách, ale kde se dozvíte něco nového i ohledně antikoncepce, léků na bolest a dalších souvisejících tématech, která se s menstruací pojí.

vložky a tampony

Blog čtou výhradně ženy, ale dozvědět se tu mohou něco i muži. Najdete tu informace i o antikoncepci, což je téma kterému by se měli věnovat i muži. Kdo ví, kde se vzalo přesvědčení, že antikoncepce je čistě ženská otázka. Chránit před pohlavními chorobami a nechtěným otěhotněním by se měly nejen ženy, ale i muži. Možná budou muži nakonec překvapeni když si přečtou, co všechno musí ženy snášet a brát to jako nedílnou součást svého života. Pokud zrovna hledáte náhradu za jednorázové menstruační pomůcky, tento blog vám pomůže výběr menstruačních kalhotek, které se staly hitem mezi ženami na celém světě díky pohodlí, diskrétnosti a hlavně funkčnosti.