Podnikání

Potraviny, které mohou podpořit vaši erekci


Problémy s erekcí neřeší jenom různé pilulky, ale také změna životního stylu. Třeba váš jídelníček je ve vztahu k erekci opravdu důležitý. Existují totiž potraviny, které vám mohou pomoci. Statistiky ukazují, že přibližně jedna třetina všech mužů na světě trpí erektilní dysfunkcí. To je opravdu hodně. U mnoho mužů ale tyto problémy způsobuje jejich nezdravá životospráva.

Jaké potraviny vám tedy mohou podpořit erekci?

Vodní meloun

Oblíbené ovoce, nebo spíše zelenina, která je velmi osvěžující a lahodná. V melounu najdeme citrulin, což je látka, která nám pomáhá s rozšířením cév a tím i snadnějším průtokem krve cévami, které vedou penisem. Citrulin obsahuje také okurka nebo jiné druhy melounů.

vodní meloun

Losos

Losos je uznávaný jako jedna z nejlepších potravin pro pomoc při problémech s erekcí. Nachází se v něm totiž velké množství vitamínu D. Podle studií vitamín D účinně pomáhá předcházet stavům, kdy váš cévní systém není schopen správně cirkulovat krev, což může vést k neschopnosti dosáhnout erekce.

Pistácie

Pistáciové ořechy jsou oblíbenou pochutinou. V jejich jádrech je vysoký obsah argininu. Arginin taktéž pomáhá zvýšit průtok krve nejen do penisu, ale do všech částí našeho těla.

Hořká čokoláda

Kdo by nemiloval dobrou čokoládu? Kvalitní hořká čokoláda je bohatá na flavnoly, které napomáhají krvi lépe protékat našimi cévami. Ovšem pozor, s čokoládou opatrně. Její velké množství může způsobovat přibírání na váze, což může zase vést k problémům s erekcí.

hořká čokoláda

Káva

Dokonce i naše oblíbená káva, kterou si mnoho z nás vychutnává každé ráno, může pomoci našemu penisu. Dokud do kávy nepřidáte mléko a cukr, jedná se o nízkokalorický nápoj. Kofein, který obsahuje, povzbuzuje kromě mozku i váš penis. Existuje studie, že muži, kteří vypili denně 2–3 šálky kávy, trpěli méně na erektilní dysfunkci než ti, kteří nepili kávu vůbec.