Cestování

Kam si udělat výlet?

Pokud rádi cestujete a nevíte, kam byste se ještě mohli podívat (ať už jako na dovolenou, nebo jen na výlet), mohu vám doporučit pár míst, které jsem procestovala, pěkná místa, na která jste možná ještě necestovali a pokud rádi cestujete, možná je to ten pravý tip pro vás.

První místo: Francie, město Paříž

Pokud jste nadšený cestovatel a ještě jste nenavštívil Paříž ve Francii, určitě se tam podívejte! V Paříži je typická Eiffelova věž, která láká nejednoho turistu navštívit toto místo. Obecně Francie je považována za zemi lásky a romantiky.

pařížská eiffelovka

Druhé místo: Bulharsko, Tsarevo

V Bulharsku (konkrétně v Tsarevu) vládne ta pěkná prázdninová atmosféra, hlavně u moře. Nádherné místo, které vás dostane nejen svým klidem a pohostinností lidí, ale také výborným jídlem a pitím, které mají.

Třetí místo: Anglie, Londýn

Už jste procestovali hodně míst a toto ještě ne? Určitě si sem udělejte výlet, pokud máte možnost! Anglie je velmi přátelská země, se vším vám rádi pomohou a poradí. Já jsem na tomto místě byla týden u jedné anglické rodiny a s takovou pohostinností jsem se ještě za celý život nesetkala.

město londýn

Čtvrté místo: Rakousko, Salzburg

Toto místo je v Rakousku a není tak známé a rozšířené mezi lidmi, zato je zde nádherná příroda (stromy, květiny), památky, obchody se suvenýry. Můžete se zde procházet opravdu hodně krát, ale pokaždé vás na tomto místě něco nového a zajímavého překvapí a potěší. Je to nádherné místo s nádhernou atmosférou a určitě si tu každý najde to své.

Páté místo: Německo, Krefeld

Pokud máte rádi spíše malá města a neradi cestujete příliš daleko do zahraničí, je zde toto místo s nádhernou přírodou v Německu. Myslím, že je to opravdu úžasné místo, které každý dozajista rád navštíví. Není tu ani moc lidí, zato jsou velmi milí, přátelští a ochotni kdykoliv pomoci.